■ ALGEMEEN CONTACT CDO NOORDERKEMPEN Prins Boudewijnlaan 9/3 2300 Turnhout  014 61 15 73 - F. 014 61 20 03  info@cdonoorderkempen.be ■ CENTRUMCOORDINATOR Jef Bartholomeeusen  014 61 15 73  0472 57 01 82  jef.bartholomeeusen@cdonoorderkempen.be ■ ADMINISTRATIE Annick Van den Brande algemene administratie  014 61 15 73  annick.vandenbrande@cdonoorderkempen.be ■ TEWERKSTELLING Herwig Vetters tewerkstellingsbegeleider  0476 64 20 85  herwig.vetters@cdonoorderkempen.be Hilde Meeusen tewerkstellingsbegeleider  0477 94 18 17  hilde.meeusen@cdonoorderkempen.be Lien Van Dijck tewerkstellingsbegeleider  0473 50 92 11  lien.vandijck@cdonoorderkempen.be Chris Lodewijckx administratie tewerkstelling  014 61 15 73  chris.lodewijckx@cdonoorderkempen.be
CONTACT ■ VESTIGING ARENDONK Molenwiel 39 2370 Arendonk vestigingsverantwoordelijke: Linda Maes  014 43 16 52  linda.maes@cdonoorderkempen.be ■ VESTIGING BEERSE Antwerpseweg 48 2340 Beerse vestigingsverantwoordelijke: Frits Dupont  014 61 54 42  0485 08 20 19  frits.dupont@cdonoorderkempen.be ■ VESTIGING HOOGSTRATEN Gelmelstraat 26 2320 Hoogstraten vestigingsverantwoordelijke: Kristin Laurijssen  03 340 40 15  0478 69 05 67  kristin.laurijssen@cdonoorderkempen.be ■ VESTIGING TURNHOUT Noord-Brabantlaan 4 2300 Turnhout vestigingsverantwoordelijke: Debbie Van Herck  014 42 87 06  0485 08 59 45  debbie.vanherck@cdonoorderkempen.be

Afdeling ARENDONK 014 43 16 52  |  Afdeling BEERSE 014 61 54 42  |  Afdeling HOOGSTRATEN 03 340 40 15 Afdeling TURNHOUT 014 42 87 06